Dnes

04. 06. 2010 | † 11. 06. 2010 | kód autora: rdI

guzjAchjo zase se necítím ve své kůži vůbec nevím čím to je. Od kmošky jsem si půjčila pevnost tak dlouho jsem jí nečetla. Měla bych si jí zase kupovat. Našla jsem tam jednoho známého na fotce. Byl v rubrice elfcon 2010, tam bych se taky někdy chtěla podívat. No nic mám spoustu práce na Ict. Vůbec se mi do toho nechce. A to se musím učit na srovnávačky. Já mám prostě už "paměťovku" plnou tak kdy už si to uvědomí.

Už mě vůbec nebaví zas poslouchat "disco, techno a tak podobně". Za se jsem se vrátila k té úžasné fantazy. Dneska cestou domů vlakem a busem. To stálo za nic, čekala jsem na zastávce na bus. Před sebou vidím bývalého a podívám se podruhé a on nikde a stojí tam někdo úplně jiní. A tím jsem si uvědomila, jak ho nenávidím.

Tak už skoro mám hotový úkol na ict. Je mi smutno, mám zas takový divný pocit, jako kdy by můj přítel měl nějakou holku. Jsem sama doma a pořád se pokouším se donutit učit. Asi bych měla vypnout hudbu. Ale mě se tak nechce. Miluji hudbu.

Mě je tak smutno.

Tak jsem se moc nestihla naučit. Uspala jsem bráchu. A otčím zase odkráčel na pivo. A je mi zase smutno. Píšu si s přítelem. Asi se budu učit ještě angličtinu. Uvidím...


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.